AnaSayfa
    HAKKIMIZDA    TASARIM GRUPLARI

URAL Mühendislik A.Ş. bir mühendislik projesinin gerekliliklerini olabilecek en verimli ve uygun maliyetde üretmek üzere organize olmuştur.Bundan dolayı sabit maliyetleri minimumda tutmak amacıyla kalıcı elemanlardan oluşan ortaklar, proje yöneticileri ve uzmanlar çekirdek kadro dahilinde olup  iş geliştirme, planlama ve aynı zamanda iş yükünü adam-ay ve iş tanımlarına göre programlamaktan sorumludurlar.Projelerin gereklilikleri doğrultusunda bu çekirdek personel, ek olarak işe alınan mühendisler ve mimarlar ve aynı zamanda ilgili uzman firmalar ile direk işbirliğine girmektedirler.

Firmamız yeniden yapılanarak , Tasarım ve İnşa bakış açısını ve yeteneklerini “ Sadece Mühendislik ” organizasyonal tanıma uyarak adapte etmiştir.Günümüzün İnşaat pazarı, zaman alıcı ayrı tasarım dökümantasyonu  yerine hızlı sonuca giden projeleri talep etmiş ve inşaat teklifi verme yerini Tasarım ve Yapı birleşik sorumluluk anlaşmalarına bırakmıştır.

Özellikle uzmanlık isteyen inşaat veya tesis alanlarında alıcıların tercihi tek bir organizasyon tarafından tasarımı yapılmış, çalışırlığı sağlanmış olarak  tamamlanmış ve çalışır halde teslim edilen tesistir..En iyi örnek atıksu işlem alanıdır.Tesisler ya müşteriye özel yapılandırılmış yada  moduler/paket tipi sistemlerde, tek bir müteahitt  O&M gereklilikleri ve işlem garantilerinin dahil olduğu bütün bir projeden sorumlu olmalıdır.

Firmamız, Mimari, İnşaat, Yapı , Altyapı ve İç tasarım hizmetlerini iyi koordine edilmiş kendi kadrosu ve aynı zamanda profesyonel ortakları ile sağlamaktadır. Makina ve Elektrik mühendisliği tasarım hizmetleri bizim itinalı koordinasyonumuz ile uzmanlaşmış mühendislik firma ortaklarımız ile yapılmaktadır. Bütün mühendislik hizmetleri firmamızın kalite kontrolu dahilindedir.

URAL Mühendislik’te herbir tasarım projesi bu işe adanmış ekip tarafından yapılmaktadır. Projenin programa uygun şekilde tamamlanması için her ekip bir Kıdemli tasarım mühendisi ve Kıdemli teknik ressam tarafından yönetilmektedir. Tasarım ekipleri sıkışık programları ve dalgalanan iş yükünü dinamik bir şekilde karşılayacak şekildedir. URAL’ın büyük ve küçük ölçekli projelerdeki esnek yapılı ekipleri, alıcı firmanın en düşük sabit maliyeti sağlamasına neden olmaktadır.

Uzman teknolojik gereklilik olan yerlerde veya proje tasarım yüküne göre URAL, Türk ve US tasarım taşeronları, üniversiteler ve A/E firmaları ile tasarım ekipleri kurma yeteneğine sahiptir. Yapı ve Mühendislik tasarım gelişmelerini izlemek amacı ile URAL, ACI(American Concrete Institute), ASCE (American Society of Civil Engineers), ICC (International Code Council)’e üyedir. URAL Mühendislik’in Mimari, Yapı, İnşaat, Makina ve Elektrik departmanları mevcut olup ayrıca URAL’ın taşeronları URALın kanalize olduğu bölgesel alanlarda pek çok İnşaat projesi yanında USCEE, USAF ve US DoD projelerinde çalışmaktadır.

  
 
 
 
 
© 2014 • URAL ENGINEERING  
  Web Tasarım: AdaNET