AnaSayfa
    HAKKIMIZDA    KURUCULAR

URAL Mühendislik A.Ş. Ocak 1991 de Ankara da kuruldu.

Orhan Ural ve Süreyya Ural şirket kurucularıdır. Orhan Ural, Altyapı tesisleri, barajlar, havaalanları, karayolları, otoban tasarım ve müşavirlik konusunda tanınmış Türk Mühendislik ve Müşavirlik firması GEMAŞ A.Ş. nin kurucusu ve 25 yıllık Genel Müdürü dür. O. Ural büyük sayıda pek çok endüstiriyel, askeri ve hükümet yatırım projelerinde mühendis ve mimarların tasarım ve müşavirlik hizmeti yapmalarında öncülük etmiş ve yer almıştır.  O. Ural, Türk Müşavirler ve Mühendisler Birliğinin kurucusudur ve şu an onur üyesidir ve URAL dan emekli olup Yönetim Kurulu Onur Danışmanlığı görevini üstlenmiştir.

URAL mühendislik uzman mühendislik ve mimari müşavirlik firması olarak ilk kurulduğunda ortakların iş deneyimlerinin yanı sıra çeşitli bitmiş projenin teknik dokumantosyonuna sahip olma avantajını taşımaktaydı.Peşpeşe gelen bu iş deneyim birikimi yanısıra URAL en son versiyon CAD –bilgisayar yardımlı tasarım, taslaklar ve hesaplama yöntemleri, yazılımlar ve çıktı donatılarına sahiptir. URAL Mühendislik A.Ş. olarak proje konsepti, tasarım ve inşaat alanlarında tüm mühendislik hizmetlerini yerine getirmektedir

A.Süreyya Ural 1996 tarihinde şirketin Genel Müdürlük görevini üstlenmiş, randımanlı ve esnek çekirdek kadroları oluşturup talep bazlı büyüyen iş gücüne dayalı büyük projeleri alabilecek kapasiteyi oluşturmuştur.

 

 
 
 
 
 
 
© 2014 • URAL ENGINEERING  
  Web Tasarım: AdaNET